امداد صنعت یزد

با سلام

شرکت امداد صنعت یزد با کادری مجرب و آشنا به صنایع مختلف افتخار خدمت رسانی به صنایع مختلف را دارد . که با نیروهای متخصص در زمینه برق و الکترونیک و بازرگانی در زمینه طراحی و ساخت ،تعمیرات الکترونیک ،اتوماسیون و PLC، تامین قطعات ابزار دقیق در خدمت صنایع کشور می باشد.

اهداف

چشم انداز‌ها

شرکت امدادصنعت یزد ،افتخار دارد سالهای زیادی در زمینه طراحی و ساخت ملزومات صنعتی در زمینه الکترونیک و ابزار دقیق همچنان سرمایه گذاری جاری داشته باشدو در این سالها به موفقیتهایی در این زمینه دست یافته است.که می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت و موانع موجود حدالامکان پایان یابد..

واحد فروش
واحد خدمات پس از فروش
واحد تحقیقات وتوسعه

واحد فروش

امداد صنعت یزد در طول تاریخ کاری خود همواره خواست مشتری را در راس امور قرارداده و این امکان را بوجود آورده تا مطابق با درخواست و سفارش مشتری هر آنچه را که او خواهان آن است در تولید دستگاههای خود لحاظ داشته و هدفی جز جلب رضایت مشتری ندارد. با چنین تصویری و با بهره گیری از پرسنل متخصص و استفاده از لوازم موجود در بازارسعی در خمت بایسته و در شان صنایع دارد.

 

واحد خدمات پس از فروش

در بخش خدمات پس از فروش توجه به درخواست مشتری اهمیت بسزایی دارد و در طول مدت گارانتی و همچنین بعد از آن با حداکثر تلاش در رفع احتیاجات مشتریان و تهیه و تامین قطعات گوناگون دستگاهها چه از داخل و یا خارج از استان خود را متعهد می داند.

 

واحد تحقیقات وتوسعه

در بخش تحقیقات و توسعه، فعالیت هایی از قبیل ارتقاء کیفیت محصولات، طراحی محصولات جدید، بهینه سازی فرآیندها، انتقال و جذب فناوری ها، کسب دانش فنی برای تولید، انطباق محصولات خارجی با امکانات ساخت داخل، ارائه اطلاعات فنی به سایر بخش های شرکت و ارائه آموزش به بخش های مختلف شرکت انجام می پذیرد.

علاوه بر این در جهت استفاده بهینه از دستگاه های خریداری شده و شناساندن بیشتر محصولات اقدام به تشکیل کلاس های آموزشی ویژه نمایندگان شرکت های خریدار می نماید که با استقبال بسیاری روبرو شده است و این امر ما را بر آن داشته که انجام چنین دوره های آموزشی را بصورت کامل تر و شایسته تری در سطحی کلان تداوم بخشیم تا شاید گامی کوچک در جهت ارتقاء صنعت مطبوع برداشته باشیم.